Uluslararası standartlara uygun, kaliteli hizmet sunarak; nakliye & kargo konusundaki beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamakta ve ihtiyaçlarınıza ekonomik fiyatlarla çözüm bulmaktayız. Ayrıca profesyonel ekibimizle birlikte sınırsız hizmet sunuyor, hızlı ve güvenli teslimat ile beklentilerinize cevap veriyoruz.

Firmamız, içinde bulunduğumuz ekonomik ve toplumsal koşullara uygun olarak hareket eden, ileri görüşlü, rekabetçi ve dürüst iş anlayışı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

MİSYONUMUZ

Değerli müşterilerimizin tüm beklentilerini gerçek kılmak üzere;

Siparişleri tam zamanında sevk etmek,
Teknolojisi, güvenilirliği ve başarılarıyla; rakiplerine örnek, tüm müşterilerine ve çalışanlarına gurur kaynağı olan bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Siparişten teslimata kadar tüm aşamalarda mükemmelliği hedefleyen, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, çevre ve insan sağlığına önem veren, gelecekte bu yönde daha da ilerleyerek, Türkiye de tercih edilen bir firma olmak, Ulaşım Kargo için en önemli hedefidir.

Açıklık ve şeffaflık en temel ilkemizdir. Güleryüzlü iletişim ve müşteri odaklı olmak. Ekip ruhu ile çalışkan ve özverili olmak. Sürekli değişen teknolojiye uyumlu, çağdaş ve modern bir firma olmak. Zamanında teslimat yapan ve ilk defada doğru anlayan, kuvvetli bir ekip çalışmasıyla doğru bilgi alışverişi sağlayan bir firma olmak.